// Tekliflerimiz

Sunduğumuz Ürünler

Dissolwer

TEJA® Dissolverler

Dissolverler, kolay kullanım için düğmeli ve monitörlü klasik kontrol panelleri ile donatılmıştır ve makinelerin/cihazların rahat bir şekilde kullanılmasına olanak tanıyan geleneksel bir tasarıma sahiptir.

Disolwery planetarne

Dissolver globimiX®

Laboratuvarlı ,Sabitli, Devirli ve Kaseli dissoverler modern ve kullanımı kolay kontrol sistemleri ile donatılmıştır. Uygulamaya ve amacına bağlı olarak, ek karıştırma fonksyonları ile donatılabilirler.

globimiX® Mikseri

Taşınabilir mikser,bununla birlikte İBC paletkonteyner için çalışan devirli ve sabit mikserler 100 litreden 20 bin litreye kadar fonksyonuna/misyonuna bağlı olarak üretilmektedir. Gücüde 1.5'ten 70'e kw kadardır.

młyny globimix

Değirmen globimiX®

GlobimiX® değirmenleri, mikronizasyon 25 olan partiküllerin 5 ve daha küçük boyutlara kadar öğütülmesini sağlar. GlobimiX değirmenlerden başka geniş bir şekilde diğer makineleri de sunar.

reaktory globimix

GlobimiX® Reaktörleri

Reaktörler, çok çeşitli ürünlerin üretimi (sentezi) için temel üretim birimleri olarak birçok endüstri ve teknolojide kullanılmaktadır. İçlerinde kimyasal reaksiyonlar gerçekleşir ki bu durumda ilgili kişi tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilmeli ve üretim süreçlerini bozmadan uygun bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

globimiX® presleri

Koyu ve yüksek viskoziteli kütleleri sıkmak için üç tip pres üretiyoruz, iki varyant sabit pres, üçüncüsü ise mobil bir pres.

Endüstriyel Tesisler

GlobimiX®, münferit ünitelerden ve tüm bölümlerden oluşan komple üretim hatlarını tasarlar, hazırlar ve kurar. Yatırımcının gereksinimlerine bağlı olarak, işleme hatları çeşitli otomasyon derecelerine sahip olabilir ve farklı modlarda çalıştırılabilir.

Urządzenia peryferyjne - filtr samoczyszczący

Yardımcı Makineler

Dissoverler ve mikserler ile birlikte, ünitelerimizin performansını optimize etmek için ek makineleri de tedarik ediyoruz. Bunlar arasında depolama ve ara depolama tankları, gerinim ölçerler, BIGBAG'ler, otomatik valfler, vakum, diyafram ve diğer pompalar, çok daha fazlası bulunmaktadır.

mieszalnik kadziowy atex

ATEX

Ürettiğimiz makineler Hem GlobimiX® hem de TEJA® marka adları altında tehlikeli (patlayıcı) alanlarda kullanılabilir ve üretimde ATEX, GOST EX direktifleri ile tam uyumludur. Şirketimizin makineleri hem ulusal hem de uluslararası sertifikasyon kuruluşları tarafından onaylanmıştır. Bu anlamda Sertifika sipariş verenin gereksinimlerine uygun olarak gerçekleştirilir.